nadal.te.ua

У рамках благодійної допомоги інвалідам та потребуючим у Тернопільській обласній філармонії відбувся благодійний концерт по збору коштів для доставки гуманітарної допомоги «Даруй світло». Концерт організувала громадська організація «Українці допомагають українцям» під керівництвом «свободівця» Сергія Надала спільно з благодійним фондом імені Арсена Монастирського та ансамблем «Збруч».

Кошти, які були зібрані на благодійному концерті, будуть використані для того, щоб доправити на Тернопільщину чергову партію гуманітарної допомоги. Концерт «Даруй світло» проводився в Тернополі не вперше і став черговим етапом благодійної програми, яка передбачає постачання потребуючим жителям Тернопілля інвалідних колясок, ліжок та іншої гуманітарної допомоги від західних партнерів. На днях закінчилась роздача допомоги, яку тернопільські «свободівці» привезли наприкінці липня, тоді завдяки співпраці із західними друзями, вдалося зібрати 50 інвалідних візків, близько 20 ходуль різних видів і дитячий одяг.

На концерті «Даруй світло» був присутній голова громадської організації «Українці допомагають українцям» Сергій Надал, який звернувся до всіх присутніх із подякою за небайдужість до проблем інвалідів та закликом не стояти осторонь чужих проблем.

«Подібні акції показують ту силу, яку має громада, коли вона об’єднана спільною шляхетною метою, особливо, якщо ця мета – допомога ближньому. Коли українці допомагають українцям – це є сильно, і саме так ми змінимо наше життя, змінимо наше місто, і змінимо нашу державу», – переконаний Сергій Надал.
кино онлайнбесплатно.