te.20minut.ua

У Тернопіль втретє привезли благодійну допомогу з Франції

50 тонн гуманітарної допомоги з Франції: функціональні ліжка, кожне з яких коштує майже 15-20 тис. грн, ходуни, інвалідні візки, крісла і тумбочки привезли артисти ансамблю “Збруч”.
Благодійний вантаж замовили ТОГО “Самодопомога”, головний лікар протитуберкульозного диспансеру, мери Кременця і Шумська для медичних закладів і жителів своїх районів.

У Тернопіль втретє привезли благодійну допомогу з Франції

Уже три роки нам допомагають люди з великим серцем - президент спілки ветеранів Жан-Марі Гекман і мер міста Гарцвіллер Марсель Струбель, - каже керівник ансамблю “Збруч” Василь Ірмійчук. - Ми познайомилися випадково. Якось ансамбль виступав на фестивалі у місті Решіко-ла-Шато. До нас підійшли французи. Сказали, що їм сподобалася українська пісня і запросили до себе на барбекю. Поки ми куштували їхні страви, я побачив, як відвантажували медичне обладнання. Це була благодійна допомога.

У Тернопіль втретє привезли благодійну допомогу з Франції

Коли Василь Ірмійчук поцікавився у мсьє Гекмана, що потрібно зробити, щоб допомогти українцям, француз порадив оформити документи. Заодно наголосив, що є лише одна умова: медобладнання не повинні продавати, а безкоштовно роздавати людям, які його потребують.
- Меценати з Тернопілля знаходять нам транспорт, благодійний фонд ім. Арсена Монастирського розмитнює вантаж, а ТОГО “Самодопомога” розподіляє допомогу серед людей, які її потребують, - продовжує чоловік.
Днями в Тернопіль приїхав Жан-Марі Гекман та інші французи. У середу іноземці відвідали благодійний концерт у філармонії, побували в лікарнях, інтернатах, будинках престарілих, куди привозять гуманітарну допомогу, і побачили, наскільки вона необхідна.
До речі, у Франції вже приготували новий благодійний вантаж, - каже пан Ірмійчук. - Наприкінці вересня за нею поїдуть представники від мера Заліщиків.
Люди, яким потрібні інвалідні візки чи ходуни, можуть звертатися в ГО “Самодопомога”, в благодійний фонд ім. Арсена Монастирського або до Василя Ірмійчука за тел. 066-402-11-16.
кино онлайнбесплатно.