poglyad.te.ua
nter.net.ua
provse.te.ua
ukr.net

Тернополянам заспівали “наживо”
27 квтіня 2011 року у приміщенні Тернопільської обласної філармонії відбувся сольний концерт гурту “Otava”. Виступ артистів відбувався у підтримку благодійній акції “Даруй світло”, фонду імені Арсена Монастирського. Концерт тривав не довго, але артисти виклались на всі 100%, показали глядачам що таке «живе виконання» та якісна українська музика.

Гурт «Otava» представляє свою творчість не тільки по містах України, але й далеко поза її межами. Їм аплодували у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії, Італії та Канаді. Не так давно гурт «Otava» представляв українську культуру на міжнародному фестивалі “SUQ”, що проходив в м. Генуя (Італія). Але це тільки початок, скоро ці божественні голоси почує кожен українець! Ці молоді хлопці поклали перед собою найважче завадання – бажання донести до людей всього світу своє найцінніше, своє найрідніше, своє найдорожче!

Склад колективу:
1. Микола Кліщ – клавішні, вокал
2. Ігор Артемяк – акордеон, вокал
3. Володимир Мельниченко – гітара, вокал
4. Максим Негодін – бас-гітара, вокал
5. Богдан Губ’як – ударні


І, якщо бути вже зовсім відвертим, то енергія від колективу виливається в зал такими потужними хвилями, що не можливо не відчути. Їхні пісні з тих, які хочеться наспівувати в думках дорогою додому. І ми повинні щиро пишатись, що в нашому місті існують такі, вже визнані світом, таланти.
Теги:
кино онлайнбесплатно.