obl-rada.te.ua

Найблагородніша справа – дарувати людям надію Голова обласної ради Олексій Кайда взяв участь у благочинному концерті «Даруй світло» з нагоди п’ятиріччя Тернопільського обласного благодійного фонду імені Арсена Монастирського. Захід відбувся у палаці культури «Березіль».

Олексій Кайда привітав Фонд із святом та подякував за надзвичайно благородну справу – допомогу інвалідам, дітям-сиротам, одиноким та стареньким. «Я вже вкотре піднімаюся на цю сцену під час таких благодійних концертів і без хвилювання говорити не можу. Бо знаю, яку величезну справу робить Фонд імені Арсена Монастирського. Ви подарували промінчик надії тисячам тернополян, які отримали від Вас допомогу. Ці люди знають, що їх не забувають, що про них піклуються і переймаються їхніми проблемами. Переконаний, що кожен, кому Ви допомогли, щодня молиться за Вас і згадують про Вас. І у своїх молитвах просять Бога, щоб дарував Вам багато років життя. Низько схиляю голову перед Вами за добре серце, за розуміння та гуманність, за те, що попри свої життєві клопоти не забуваєте про ближнього, даруючи йому світло надії», – зазначив голова обласної ради.

Найблагородніша справа – дарувати людям надію За традицією, Олексій Кайда придбав творчі роботи, створені дітьми-інвалідами. Одну з картин та квіти очільник обласної ради подарував голові Фонду Зої Монастирській. «На цій вишитій дитячими руками картині зображена весна. Знаючи Ваш величезний внесок у справу допомоги потребуючим, переконаний, що така сама весна і у Вашій душі. Нехай Вас береже Бог», – сказав Олексій Кайда.

У благочинному концерті взяли участь виконавці та колективи з Тернополя, а також гості з Криму – гурт «Бельбек».

Благодійний фонд носить ім’я Арсена Монастирського (1957-2005 рр.) – засновника і директора видавництва „Горлиця”. Був створений у жовтні 2006 року, в річницю смерті Арсена Монастирського, його друзями та колегами. Мета Фонду – підтримка талановитої молоді, допомога потребуючим. За час діяльності було проведено 57 благодійних концертів, доставлено із Франції 491 функціональне ліжко, 250 інвалідних візків, 137 ходунів, стоматологічний кабінет, одяг та інші необхідні речі. Усе безкоштовно передане у лікарні, інтернати, геріатричні будинки. Фонд опікується вихованцями Мельнице-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату Борщівського району, організовуючи відпочинок дітей та виставки-продажі їхніх творчих робіт (вишиванок).
Теги:
кино онлайнбесплатно.