provse.te.ua
adm.gov.te.ua

Обласний благодійний фонд імені Арсена Монастирського продовжує доставку благодійної допомоги інвалідам Тернопілля з Франції.
Зусиллями Тернопільського обласного благодійного фонду імені Арсена Монастирського та ансамблю «Збруч» наприкінці минулого року розпочалася акція доставки благодійної допомоги інвалідам Тернопілля з Франції – від організації ветеранів міста Решіко.


У лютому 2009 прибула перша партія цього вантажу – функціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни, одяг, який розподілений між потребуючими по лікувальних та соціальних закладах області. Для збору коштів на доставку цього гуманітарного вантажу з Франції Благодійний Фонд імені Арсена Монастирського та ансамбль «Збруч» провели благодійний концерт-акцію «Даруй світло», повідомляє прес-служба ОДА.

У липні буде доставлено наступну партію гуманітарної допомоги – 17 функціональних ліжок для Тернопільської районної лікарні. А загалом ТОБФ ім. Арсена Монастирського отримана дарча на 90 ліжок та 80 інвалідних візків.

30 червня о 18 годині в Палаці культури «Ватра» відбудеться ще один благодійний концерт-акція «Даруй світло» у рамках святкування 15-річчя ансамблю «Збруч», завдяки якому був налагоджений зв’язок між Францією та Україною.

А 29-30 червня Тернопіль відвідає пан Гекманн Жан Марі, президент Національної Спілки учасників бойових дій, UNC-AFN Решікурт де Шато, який надає благодійну допомогу для Тернопільщини. Під час перебування на Тернопільщині пан Гекманн Жан Марі хоче переконатися в необхідності благодійної допомоги для нашого краю.

Арсен Монастирський (1957-2005 рр.) – засновник і директор видавництва „Горлиця”.

Благодійний Фонд імені Арсена Монастирського заснований у жовтні 2006 року, в річницю смерті Арсена Монастирського, його друзями та колегами.
Мета Фонду – підтримка талановитої молоді, допомога потребуючим.
У 2008 році Фондом випущено та подаровано дітям Тернопільської області книгу Лариси Недін „Христос Воскрес”. Члени Фонду, зокрема Артем та Христина Монастирські у 2008 році провели ряд благодійних акцій (концерти) для підопічних Петриківського геріатричного, Почаївського психоневрологічного, Мельниця-Подільского дитячого будинків-інтернатів.
З ініціативи та за допомогою Фонду у 2008 році в рамках акції „Даруй світло” організовано благодійну ярмарку-продаж виробів вихованців Мельниця-Подільского дитячого будинку-інтернату. Для учнів Мельниця-Подільского дитячого будинку-інтернату організували екскурсію в м. Тернопіль та святковий концерт.
За кошти, зібрані Фондом, проведено ремонт кімнати та підсобних приміщень у геріатричному відділенні (с. Денисів) територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян Козівського району.
кино онлайнбесплатно.