svoboda.org.ua
gurt.org.ua

Роман Навроцький: Ми не обіцяємо, а реально допомагаємо українцям

Підволочиська района організація ВО "Свобода" та Тернопільський обласний благодійний Фонд імені Арсена Монастирського провели благодійну акцію "Даруй світло". Мета доброї справи – збір коштів на доставку гуманітарного вантажу з Франції та Німеччини для інвалідів Підволочиського району.

Збір коштів Підволочиська районна організація ВО "Свобода" розпочала ще з вересня минулого року. До акції долучилися члени організації ВО "Свобода", меценати Підволочищини та міста Скалата.

Так, зібрані спільними зусиллями кошти дали можливість людям з фізичними вадами отримати необхідні їм речі: ходуни, милиці та інвалідні коляски було направлено в будинок пристарілих у с. Токи та в м. Скалат. Найбільш відрадним є те, що діти з особливими потребами - Марія Козіцька (8 р.) з села Сухівці, Інна-Марія Славко (6 р.) з села Мислова та Юлія Хемій (5 р.) з села Медин - тепер мають інвалідні коляски. Планується також надати ліжка та інвалідні коляски усім потребуючим Підволочиського району.

"Багато хто говорив, що це тільки передвиборчі обіцянки, що ми не зможемо забезпечити потреби інвалідів Підволочиського району. Але ми показали, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" працює задля тих, хто найбільше цього потребує. Ми не зупинемося на зробленому і зразу ж підготувались до наступного етапу акції для Підволочиського району. У рамках благодійної допомоги інвалідам та потребуючим у Підволочиському районному будинку культури відбувся благодійний концерт. Зібрані кошти направили для доставки гуманітарної допомоги "Даруй світло". Я запрошую усіх бажаючих взяти участь у наших акціях, і таким чином долучитися до доброї і благородної справи", - зауважив голова Підволочиської Районної організації ВО "Свобода", депутат Тернопільської обласної ради Роман Навроцький.

Прес-служба Тернопільської обласної організації ВО "Свобода"
Теги:
кино онлайнбесплатно.