nadal.te.ua

Тернопільський обласний благодійний Фонд імені Арсена Монастирського та ансамбль «Збруч» провели благодійну акцію «Даруй світло». Мета доброї справи – збір коштів на доставку гуманітарного вантажу з Франції для інвалідів Тернопілля. До благородної акції цьогоріч долучилася громадська організація «Українці допомагають українцям», яку очолює «свободівець» Сергій Надал.

Благодійні заходи в рамках акції «Даруй світло» проводять уже 15 років. Зусиллями ТОБФ імені Арсена Монастирського та ансамблю «Збруч» наприкінці минулого року розпочалася акція доставки благодійної допомоги інвалідам Тернопілля з Франції – від організації ветеранів міста Решіко. У лютому прибула перша партія вантажу – функціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни, одяг, який розподілений по лікувальних та соціальних закладах області.
Аби зібрати кошти на доставку решти гуманітарної допомоги у кінці березня цього року в ПК «Березіль» відбувся благодійний концерт під назвою «Даруй світло» за участю народних артистів України та місцевих виконавців. Одним із співорганізаторів є громадська організація «Українці допомагають українцям», безпосередньо Сергій Надал і Тернопільська обласна організація ВО «Свобода». Також в рамках акції в обласній державній філармонії відкрили виставку-продаж вишивок вихованців Мельниця-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату Борщівського району.
Так, зібрані спільними зусиллями кошти дали можливість людям з фізичними вадами отримати необхідні їм речі. Зокрема, Мар’яна Ванько з села Петриків та Дарія Мироновець з Тернополя тепер мають інвалідні коляски. У сільську раду села Настасів передали милиці, ходуни, інвалідні коляски та ліжко. Планується також дати ліжка та інвалідні коляски жителям села Старий Скалат та інвалідам Підволочиського, Теребовлянського і Тернопільського районів.
“Спішімо робити добро, будьмо милосердними і не забуваймо дарувати світло нашим ближнім» – зауважив Сергій Надал, голова громадської організації «Українці допомагають українцям». Він особисто братиме участь у роздачі необхідних інвалідам речей по районах.
кино онлайнбесплатно.