nadal.te.ua

Громадський комітет «Українці допомагають українцям», під керівництвом «свободівця» Сергія Надала, спільно з благодійним фондом імені Арсена Монастирського, передав тернопільським інвалідам ходуни та інвалідні візки. Вручення обладнання для осіб, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, відбулось у вівторок, 17 серпня.Участь у заході взяв також голова Тернопільської громадської організації “Інвалідів опорно-рухового апарату” Мирослав Пончко, який висловив подяку за доставлену гуманітарну допомогу. Дванадцятьом інвалідам змогли підібрати візки за розміром і їхніми потребами. Були тут навіть члени Тернопільського байкерського клубу, які забрали ходуни для свого товариша.

Як розповів голова комітету «Українці допомагають українцям» Сергій Надал, це був черговий етап тривалої програми, яка має на меті постачання потребуючим жителям Тернопілля інвалідних колясок, ліжок та іншої гуманітарної допомоги від західних партнерів. Саме закінчилась процедура розмитнення 50 інвалідних візків, 20 ходуль різних видів і дитячого одягу. Зараз інвалідам роздають ту допомогу, яку привезли з Німеччини наприкінці липня.

Ми через кілька місяців плануємо здійснити наступну поїздку, оскільки до мене, до побратимів із ВО «Свобода» продовжують надходити звернення і прохання від потребуючих людей Тернополя, від лікувальних закладів Тернополя, – тому, 23 серпня ми будемо проводити концерт «Даруй світло». Концерт буде благодійним, зібрані кошти використаємо для доставки наступної партії гуманітарної допомоги та обладнання.

Сергій Надал запевнив, що подібні акції будуть проводитись і далі. Як тільки закордонні колеги повідомлять про збір необхідної кількості речей, наступна партія гуманітарної допомоги прибуде на Тернопілля.
кино онлайнбесплатно.